Par E-karjera

E-karjera ir globāls portāls, kas fokusējās uz studentu karjeras iespējām un sadarbību starp Latvijas Universitāte un Graduateland.

Studenti un absolventi

Uzsākt karjeru

Kā studentam Tev ir iespēja izveidot savu profilu un tādejādi personalizēt saiti attiecīgi prasmēm, kompetencei un darbu interesēm. Šādā veidā Tev ir iespēja sevi parādīt un piesaistīt darba devējus. Kā arī, Tev ir iespēja sekot dažādiem internacionāliem darba devējiem un rezultātā iegūt informāciju par jaunākajām vakancēm.

Darba devēji

Atrast savu ideālo kandidātu

Kā darba devējam Jums ir iespēja sazināties ar studentiem un absolventiem no E-karjera. Jūs varat veidot savus darba piedāvājumus saskaņā ar savu mērķa grupu, tādējādi iegūstot augstāku efektivitātes līmeni personāla atlases un uzņēmuma zīmola virzīšanas procesā.

Atrodi savu kandidātu šodien
Kas ir Graduateland?

Internacionāls tīkls

E-karjera ir daļa no Graduateland Tīkla, kas sastāv no karjeru portāliem studentiem un absolventiem visās universitātēs, arodbiedrībās un interešu organizācijās.

Latvijas Universitāte atruna:
Latvijas Universitāte nav atbildīga par saturu un citu mājaslapu pieejamību, kas var būt sasniedzama caur šo mājaslapu.

Mājaslapa var saturēt saites uz citām interneta saitēm, kas pieder trešajām partijām. Latvijas Universitāte nav atbildīga par personiskas informācijas apstrādi mājaslapās, kas pieder trešajām partijām.

Sazinies

Graduateland ApS pārvalda E-karjera pārdošanu, darbību un attīstību.

Lai iegūtu vairāk informāciju, lūdzu sazinies ar atbildīgo personu Graduateland ApS.

Vai Tev ir kādi jautājumi?

Mattias Lagerstedt
Graduateland ApS
Atbildīgs par E-karjera
Tel.nr. +46 760341433
E-pasts: %%email

E-karjera

Vēlies uzzināt vairāk par sadarbībām vai tikšanās vietām universitātē?

Marta Rubina, Karjeras Centrs
E-pasts: marta.rubina@lu.lv